راهکار مدیریت فروش فروشگاهی میلیونر امکان یکپارچه‌سازی عملیات فروش فروشگاهی را به صورت متمرکز، با ارسال اطلاعات فروشگاه‌های مختلف به دفتر مرکزی و تهیه گزارش‌های متمرکز، فراهم می‌سازد. این راهکار یکپارچه، متشکل از نرم‌افزار «فروش فروشگاهی میلیونر» همراه با نرم‌افزارهایی چون حسابداری، انبار و دریافت و پرداخت است. سیستم فروش فروشگاهی اطلاعات پایه را از سیستم‌های انبار و خزانه‌داری دریافت کرده و خروجی تراکنش‌های روزانه را برای آن‌ها می‌فرستد. این امر منجر به یکپارچگی در تمامی فرایندهای سازمانی می‌شود.
با مدیریت مکانیزهٔ فروش فروشگاهی سرعت، دقت و صحت عملیات فروشگاهی افزایش می‌یابد.

منافع، مزیت ها و امکانات
پوشش نیازهای سازمان در تمامی دفا‌تر و شعب به صورت متمرکز
راهکار فروش فروشگاهی میلیونر با انعطاف‌پذیری مناسب، نیازهای سازمان را در سطوح مختلف سازمانی اعم از دفتر مرکزی، مناطق و شعب، فروشگاه‌ها و غرفه‌ها پوشش می‌دهد. همچنین با توجه به ساختار سازمانی و تغییرات احتمالی، به راحتی در تمامی سطوح، قابلیت پیاده‌سازی دارد و می‌تواند از فرایندهای تأمین، فروش، دریافت و پرداخت و… در هر سطحی پشتیبانی کند. این امر به کنترل بیشتر فرایندهای داخلی فروشگاه‌ها می‌انجامد و مدیریت متمرکز را امکان‌پذیر می‌سازد.
اطلاعات یکپارچه برای افزایش وفاداری مشتریان
راهکار فروش فروشگاهی میلیونر با ماژول «مدیریت اطلاعات مشتریان» به نگهداشت و جلب رضایت مشتریان کمک می‌کند. با این امکان می‌توان سیاست‌های ترویجی مانند ارائهٔ انواع تخفیف‌، کارت‌های هدیه و بن را برای جذب مشتریان در شرایط متنوع فراهم کرد. سایر امکانات این ماژول به شرح زیر است: ‌
• در اختیار داشتن اطلاعات مشتریان در همهٔ فروشگاه‌ها و شعب
• اعمال سیاست‌های یکپارچه ترفیع‌ بر مبنای میزان خرید، گروه مشتری و با توجه به ویژگی‌های آن‌ها
• در اختیار داشتن اطلاعات لازم برای مدیریت کارت‌های هدیهٔ اهدایی به مشتریان
ی امکان صدور بن‌های سازمانی و انواع کارت‌های اعتباری به‌منظور تشویق مشتریان به خرید بیشتر در هر شعبه
• امکان صدور کارت برای مشتریان بر مبنای شرایط متنوع صدور کارت وفاداری
• تهیهٔ گزارش‌های متنوع مدیریتی و تحلیل رفتار مشتری
کاهش هزینه‌های سازمانی و افزایش بهره‌وری
راهکار مدیریت فروش‌فروشگاهی میلیونر با بهینه‌سازی عملیاتی، بهره‌وری و کارایی سازمان را افزایش می‌دهد. با این کار، هزینهٔ کلی مالکیت (TCO) سازمان کاهش می‌یابد. بهینه‌سازی عملیاتی به اشکال زیر انجام می‌شود:
و یکپارچگی بین فرایندهای سیستم فروش فروشگاهی با سیستم‌های انبار و حسابداری انبار میلیونر باعث کاهش دوباره‌کاری در ورود اطلاعات شده، زمان و هزینه پرسنلی را کاهش داده، به بهره‌وری سازمانی کمک می‌کند.
• مدیریت مالی یکپارچه در کل سازمانِ فروش با استفاده از یکپارچگی بین سیستم فروش فروشگاهی و سیستم حسابداری میلیونر به مدیریت مالی فروشگاه‌ها و در نتیجه اتخاذ تصمیمات به موقع و مناسب کمک کرده و فرایند حسابداری سازمان را بهبود داده و تسریع می‌کند.
• با استفاده از فرایندهای یکپارچه بین سیستم فروش فروشگاهی و سیستم دریافت و پرداخت میلیونر گردش وجوه نقد سازمان بهینه می‌شود.
• به دلیل در اختیار داشتن موجودی کالا‌ها در هر فروشگاه و در کل آن‌ها، از راکد ماندن کالا‌ها در سازمان جلوگیری شده، کالاهای موجود به شکل بهینه مدیریت می‌شوند.
• هزینه‌های فروشگاه‌ها با استفاده از ماژول مدیریت تنخواه و صدور سند حسابداری و شارژ تنخواه توسط دفتر مرکزی یا شعب کنترل می‌شود. و این امکان وجود دارد تا مدیریت نگهداری کالا بصورت متمرکز انجام شده و فروشگاه‌ها کار فروش ویترینی را انجام داده و مشتریان پس از تسویه فاکتور خود کالای خودرا از انبار مرکزی دریافت کنند.
• این سیستم با انواع سخت‌افزارهای فروشگاهی و بانکی یکپارچگی دارد.
بهبود درآمد و سوددهی سازمان
راهکارسیستم فروش فروشگاهی میلیونر باعث بهبود در عملیات فروش و بازاریابی می‌شود. تصمیمات هوشمند این سیستم مزیت‌های گسترده‌ای برای سازمان ایجاد کرده و به بهبود عملکرد سازمان کمک می‌کند. همچنین، به دلیل انعطاف‌پذیری در سازگاری با فرایندهای سازمانی، این راهکار می‌تواند به افزایش فروش در فروشگاه‌ها کمک کند. همچنین، با در اختیار داشتن امکانات زیر، سازمان به سود بیشتر دست پیدا خواهد کرد: ‌
• با فراهم آوردن راحتی کاربری و ابزارهای آسان برای ثبت اطلاعات، دسترسی به اطلاعات سریع‌تر و هزینه‌ها و زمان مصرفی برای انجام کار‌ها کاهش می‌یابد.
• با استفاده از ابزارهای گزارشگیری و ارائهٔ گزارش‌های هوشمند و تحلیلی تصمیم‌گیری‌های مدیریتی با اطلاعات دقیق و جامع انجام می‌شود. این امر منجر به کنترل بهتر عملیات‌های سازمانی می‌شود.
• راهکار فروش فروشگاهی امکان مدیریت قیمت‌گذاری کالا‌ها را به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن برای عرضه کالا در فروشگاه‌ها فراهم می‌کند.
• با استفاده از ویژگی‌هایی مانند ترفیعات و ابزارهای تشویقی در سیستم فروش فروشگاهی، سرعت پاسخگویی به مشتریان افزایش می‌یابد. افرون بر این، ارائهٔ تسهیلات خرید به مشتریان به جلب رضایت هرچه بیشتر آن‌ها می‌انجامد. نتیجه این رضایت افزایش درآمد سازمان خواهد بود.
• با سیستم فروش فروشگاهی میلیونر فرایند تأمین کالا‌ها در مجموعهٔ فروشگاه‌های زنجیره‌ای با استفاده از نقطه سفارش مجدد کالا توسط هر تأمین‌کننده آسان می‌شود. علاوه بر این مدیریت کالا‌ها در فروشگاه‌ها و در مجموعهٔ سازمان نیز به آسانی انجام می‌گیرد.
• تعریف پویای انواع تخفیف‌ها و جشنواره‌های فصلی در راهکار فروش فروشگاهی میلیونر ابزار تشویقی مناسبی در اختیار سازمان قرار می‌دهد.

فهرست
question